Чому краще всього встановлювати комплект ксенону на своє авто?

Сьогодні майже кожен другий автомобіліст займається модернізацією системи освітлення власного транспортного засобу. І це зовсім не дивовижно. Справа в тому, що від правильних ламп залежить рівень підсвічування дорожнього полотна, та рівень комфорту і безпеки під час руху.

Сучасний ринок автомобільних товарів пропонує широкий вибір оптичних пристроїв від різних виробників та в різній ціновій категорії. Саме тому є можливість підібрати найбільш підходящі за всіма показниками лампи, які прослужать на протязі довгого часу та при цьому будуть витрачати мінімальну кількість енергії.

Найбільш популярними та розповсюдженими оптичними джерелами вважаються ксенонові лампи. По-перше, вони випромінюють яскраве світло, що в свою чергу забезпечує якісне підсвічування дорожнього полотна та обочини. По-друге, при правильному встановленні та налаштуванні, ксенонові лампи не осліплюють інших учасників руху, що в свою чергу повністю виключає ймовірність виникнення ДТП. По-третє, данні елементи здатні функціонувати у безперебійному режимі на протязі довгого часу.

Для того щоб підібрати найбільш підходящі для власного авто лампи, необхідно звернути особливу увагу на деякі показники.

  1. Цоколь. Тут мається на увазі посадкове місце для лампи у кожній окремій фарі. Наприклад, для головної оптики використовуються елементи із цоколем Н1, а ось для противотуманних фар – Н3. Саме тому лампи із конкретним цоколем можуть використовуватися тільки для відповідних оптичних пристроїв.

  2. Кольорова температура. Насправді ксенонові лампи можуть мати температуру від 3200 до 8000к. Але найбільш популярними вважаються пристрої із маркуванням від 3200 до 5000К. Саме вони найчастіше використовуються для автомобільної системи освітлення. Наприклад, для противотуманної оптики ідеально підходять лампи із температурою 3200К. Для головного світла найбільш оптимальним варіантом вважаються пристрої із показниками 5000К. Вони випромінюють достатньо яскраве світло, яке в жодному випадку не осліплює інших учасників руху.

  3. Блоки розпалу. Ці продукти використовуються для забезпечення необхідної напруги, для моментального розпалу ксенонової лампи, а також для її довгого та безперебійного функціонування. Але слід зазначити, що для кожної окремої лампи повинен використовуватися відповідний баласт. Тому на його пошуки нерідко витрачається багато часу.

Кваліфіковані фахівці рекомендують використовувати вже готовий комплект ксенону для авто. Він оснащується двома відповідними лампами, такою ж кількістю блоків розпалу, необхідними кріпленнями, поводами та інструкцією по монтажу та підключенню.

Придбати якісні та надійні ксенонові комплекти можна не виходячи із дома. Для цього потрібно увійти на сайт спеціалізованого магазину та продивитися каталог товарів.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.