Трагічна смерть: на Закарпатті працівника облавтодору затягнуло під трактор


Нeщaсний випaдoк під чaс прoвeдeння дoрoжніx робіт — поблизу транспортного кола між селами Дравці та Баранинці сьогодні зранку одного з працівників облавтодору, який виконував ремонт дороги, затягнуло під трактор.

Водій спецтранспорту не встиг відреагувати і наїхав на свого колегу. Смерть настала миттєво. 41-річний чоловік був мешканцем села Гайдош. Більше у сюжеті "21 Каналу":

Працівники Ужгородського райвідділу одразу виїхали на місце інциденту. Як повідомив т.в.о.заступника начальника Ужгородського районного відділення поліції – начальник слідчого відділення Іван Розман, у ситуації вбачаються ознаки злочину, аргументовані частиною 2 статті 271 Кримінального кодексу України (Порушення вимог законодавства про охорону праці, якщо воно спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки). Санкція статті передбачає покарання у вигляді виправних робіт на строк до двох років або обмеження волі на строк до п'яти років, або позбавлення волі на строк до семи років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років або без такого.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.